sobota 31. března 2018

Březnové plnění – 179/1000

Březen došel ke svému konci, a je tedy čas opět trochu bilancovat svoji tisícovkovou výzvu. A musím říci, že to nebyl špatný měsíc, na konto mi přibylo skoro osmdesát kilometrů, za což můžou hlavně tři suprová Větrání.

První březnové kilometry jsem ale nenašlapal na větracích výpravách. Sám jsem si jeden den vyjel do Zlína, nafotit si nádraží a zastávky na trati z Otrokovic pro Nádražní ulici. Pravda, měl jsem cílů více, ale malenovický hrad byl pod lešením a třeba zlínský Dům umění skoro nebyl (kvůli rekonstrukci z něj zbyla jen kostra). O pár dní později jsme si s rodinkou vyrazili na rychlý odpolední výlet do Přerova, na procházku parkem a kolem Bečvy.

A pak už tu máme ta zmíněná Větrání. Na prvním, které vedlo přes Brníčko, díky parádnímu počasí padl účastnický rekord, zároveň jsme ale absolvovali snad více bláta než na legendárních Kladkách nebo vloni na Slunečné (report). O týden později jsme pak vyrazili hledat jaro na Hřebečsko, i přes mrazivé počasí jsme došlapali podle plánu až do Litomyšle (report). A poslední, nakonec nejvydatnější dávkou byl včerejší vandr ve Chřibech, ze Salaše do Zdounek (report teprve bude).

A co výhled? No duben vypadá slibně. V plánu jsou sice jen dvě Větrání, z nichž u jednoho jsem už musel měnit trasu kvůli zákazům vstupu do lesa, na druhou stranu jsem si na všední dny vymyslel pravidelné procházky Okolo Olomouce (viz předchozí příspěvek) a koncem měsíce jedeme s rodinkou na víkend do jižních Čech...

Žádné komentáře:

Okomentovat